Гордєєв про потенціал розвитку сфери спорту

Вчора, 3 листопада, відбулась нарада голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з розгляду актуальних питань сфери фізичної культури та спорту Херсонської області за участі голів РДА та районних міських голів.

«Обласна державна адміністрація проваджує активну роботу зі створення належних умов для розвитку в області фізичної культури і спорту. На сьогодні спортивний бюджет області перевищує минулорічний більш ніж на 40%. На сьогодні ми розглядаємо й додаткові пропозиції щодо збільшення цих видатків»,- розповів Андрій Гордєєв.

Також  очільник області зазначив, що мають бути утворенні в структурах райдержадміністрацій окремі підрозділи з питань фізичної культури і спорту  для того, щоб зосередити на окремих працівниках функції виключно з питань фізкультури і спорту. РДА, які будуть демонструвати ініціативу та визначаться з пріоритетними видами спорту отримають допомогу у  фінансуванні на реконструкцію існуючих спортивних майданчиків.

dsc_0010

«Для розвитку спортивної інфраструктури в районах потрібно залучати також соціально відповідальних представників бізнесу, з якими є вже приклади успішної співпраці. Але, в першу чергу нам потрібно,щоб керівництво району було активним і мало бажання розвивати спорт і популяризувати здоровий спосіб життя, тоді ми будемо сприяти створенню майданчиків, і не тільки футбольних», – зазначив Андрій Гордєєв.

Як розповів керівник футбольного клубу «Таврія» Олексій Кручер, Ісландія, маленька країна з чисельністю населення як у Херсоні, зробила значний прорив за останні роки, вклавши кошти в сферу спорту, особливо це позначилось на футболі. Тож, на його переконання, Херсонщина має також усі шанси вивести спорт на новий рівень.

Share Button