Гордєєв проінспектує будівельні майданчики МЖК

11 липня о 16:00 голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв проінспектує будівельний майданчик 9-поверхового 126-квартирного житлового будинку № 73 (секції № 1 та № 2) в 4-А Таврійського мікрорайону м. Херсона. Будівництво проводить ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» в рамках обласної програми молодіжного житлового кредитування.

Також очільник області відвідає майданчики, на яких планують збудувати загальноосвітню школу та житлові будинки № 34, 35, та розкаже про те, яким чином ці об’єкти будуть пов’язані з будівництвом мостопереходу.

Планується, що новобудови забезпечать житлом херсонців, які придбають його за власний кошт, а також молоді сім’ї, які підлягають під програму бюджетного кредитування, зокрема учасники АТО та їх родини; мешканці, що проживають у будинках гнучкої конструкції; тренери і спортсмени олімпійського резерву.

У перевірці будівництва об’єктів візьмуть участь:

  • заступник голови Херсонської облдержадміністрації Олександр Адамчик;
  • директор Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Юрій Волкович;
  • виконавчий директор ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» Андрій Яценко;
  • головний інженер ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» Андрій Пепель.

О 16:45 в офісі Молодіжного житлового комплексу та Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» розпочнуться обговорення щодо подальших завдань та перспективних напрямків реалізації програми молодіжного житлового будівництва для молоді в області до 2022 року, підготовки проведення Всеукраїнської наради у вересні 2017 року «Будівництво житла для молоді та інноваційні енергозберігаючі та зелені технології».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *