Гордєєв розповів чим живе область

30 листопада, під час прямого ефіру передачі «Від першої особи» на філії НКТУ «Скіфія» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розповів про останні події у діяльності обласної влади та нових звершеннях на Херсонщині.

Мова йшла про налагодження річкових перевезень завдяки тісній співпраці керівництва облдержадміністрації із ТОВ СП «Нібулон», яке сьогодні активно працює на Херсонщині в результаті успішного підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», ведеться робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області.

Так, 27 листопада відбулася перша водна поїздка пасажирським судном на підводних крилах типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, разом із усіма бажаючими мешканцями міста Херсон та області вперше здійснило пробну водну поїздку до міста Гола Пристань.

Андрій Гордєєв зазначив, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі й багато чого іншого.

«Це бізнес-проект компанії, яка вкладає інвестиції у нашу область, але з часом з’явиться й соціальна складова – працюватимуть безкоштовні рейси для окремих груп населення», – додав очільник області.

Обговорили й офіційний візит делегації представників влади від Херсонщини у Болгарію, де Голова ОДА Андрій Гордєєв під час зустрічі з мером міста Варна Іваном Портних і губернатором регіону Варна Стояном Пасевим підписали тристоронній Меморандум про спільні наміри країн узяти участь в отриманні гранту від Євросоюзу на проведення протизсувних і берегоукріплювальних заходів. Також був підписаний меморандум про міжнародне співробітництво в туристичній галузі із мером і губернатором Варни.

Як зазначив Андрій Гордєєв: «В частині берегоукріплення, завдяки болгарським партнерам, ми змогли долучитися до програм Євросоюзу із проведення берегозахисних заходів в Чорноморському басейні. Тепер маємо створити при Херсонській ОДА робочу групу для розробки та реалізації вже у 2017 році проектів берегоукріплення на морському узбережжі Херсонщини. А в галузі туризму нам цікавий досвід Варни в просуванні туристичного продукту та залученні міжнародних готельних операторів на узбережжя для того, щоб Херсонщина могла забезпечити українцям та європейцям можливості групового туризму та значно вищий рівень сервісу».

Та основною темою прямого ефіру стало проведення урочистих заходів і хід підготовки до Дня Збройних Сил України, який відзначатиметься 6 грудня.

Голова облдержадміністрації розказав про підготовку проекту по встановленню стели українським воїнам:

«На Херсонщині вже існує Алея Героїв незалежної України, в експозиції якої представлений  стенд, де розміщені світлини загиблих воїнів АТО з Херсонщини та тематична меморіальна дошка. Але люди, які сьогодні на передовій захищають нашу державу і спокій громадян, повинні бути закарбовані в окремому потужному меморіалі».

Він розповів, що стела представлятиме собою композицію, де будуть представлені три образи українських воїнів часів Київської Русі, українського козацтва й сьогодення – бійця зони АТО.

«Херсонщина – це патріотичний український регіон і ми, як справжні представники своєї нації, завжди будемо прагнути миру й незалежності. Але  пропагандистські сили країни-агресора намагаються похитнути цю істину у різні способи, та ми не дозволимо цього. Саме створенням таких меморіалів ми ще раз доводимо свою шану тим, хто бореться за наше спільне світле майбутнє і висловлюємо власну громадянську позицію», – запевнив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Він також подякував Президенту України й всьому оборонному блоку держави за те, що сьогодні існує кардинально нова українська армія. Держава піклується про наповненість лав Збройних сил України, забезпеченість військовою технікою, екіпіровкою та усіма щоденними необхідними речами для бійців.

Share Button