Гордєєв розповів про візит до Болгарії

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів на свій сторінці про свій візит до болгарського міста Варна:

«Дводенний візит до Болгарії проводимо результативно. Разом із моїм заступником Євгеном Рищуком вже провели ряд переговорів по пріоритетним напрямкам співпраці із мером міста Варна Іваном Портних і губернатором Варни Стояном Пасевою, на запрошення яких перебуваємо у Болгарії.

Гордєєв розповів про візит до Болгарії

Від імені Херсонщини вже уклали тристоронній меморандум про партнерство щодо отримання гранту Євросоюзу на проведення берегоукріплювальних заходів. Також підписали меморандум про міжнародне співробітництво в туристичній галузі із мером і губернатором Варни.

Гордєєв розповів про візит до Болгарії
В частині берегоукріплення, завдяки болгарським партнерам, ми змогли долучитися до програм Євросоюзу із проведення берегозахистних заходів в Чорномоському басейні. Тепер маємо створити при Херсонській ОДА робочу групу для розробки та реалізації вже у 2017 році проектів берегоукріплення на морському узбережжі Херсонщини. А в галузі туризму нам цікавий досвід Варни в просуванні туристичного продукту та залученні міжнародних готельних операторів на узбережжя для того, щоб Херсонщина могла забезпечити українцям та європейцям можливості групового туризму та значно вищий рівень сервісу.
Дякую болгарам за довіру та співпрацю! Я впевнений, що спільні проекти підуть на користь нашим країнам, бізнесу та громадянам України і Болгарії».

Share Button