Гордєєв відвідав Дім марочних коньяків “Таврія”

Під час робочої поїздки, 1 червня, голова облдержадміністрації відвідав Дім марочних коньяків “Таврія”, одне з ключових виноробних підприємств України.

Директор підприємства Олег Єрьоменко для керівництва області та журналістів провів екскурсію, розповідаючи про історію виноробних підприємств та досягнення і потужності підприємства: «ДМК «Таврія» – безумовний лідер з виробництва справжніх марочних коньяків України. Такими можуть називатися тільки ті коньяки, які вироблені з українського винограду, на підприємствах повного циклу коньячного виробництва – починаючи з власних виноградників, перекурки спиртів та витримки у дубових бочках більше 6 років».

Власна сировинна база підприємства становить 1380 га виноградників, більша частина – під крапельним зрошенням. Кліматична зона, де виростають таврійські виноградники, визнана провідними вітчизняними та закордонними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України. Виноградники   ДМК «Таврії» знаходяться на одній географічній широті з  містом Коньяк (Франція), батьківщиною однойменного напою. Коньяки ДМК «Таврії» витримуються в 6500 дубових бочок, виключно за традиційною технологією виробництва коньяків з перегонкою на апаратах періодичного та безперервного способу.

«Через законодавче скасування зобов’язань щодо використання у виробництві коньяків коньячних спиртів власного виробництва або спиртів, викурених в Україні з вітчизняних виноматеріалів, зараз коньяки виготовляють з імпортної сировини, якість якої значно нижча за українську. Тому ми маємо об’єднати зусилля разом з Урядом країни і пролобіювати повернення до законодавства цього пункту, так як це наші робочі місця та  податки», – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Share Button