Гордєєв зустрівся з громадськістю з приводу завищених тарифів

Зараз триває зустріч представників громадськості з головою ОДА Андрієм Гордєєвим, його заступником – директором Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександром Адамчиком та директором Департаменту соціального захисту населення Геннадієм Причиною, яка була ініційована на попередньому зібранні представників влади та громади Херсонщини щодо завищених тарифів на житлово-комунальні послуги та належної підготовки до опалювального сезону.

Андрій Гордєєв повідомив: «Держава працює над тим, щоб мінімізувати будь-які складнощі для отримання субсидії. З іншого боку є необхідність перевірки обґрунтування тарифів на комунальні послуги нагально. І саме тому ми перевіряємо комунальні підприємства області на законність цін, які вони виставляють на газ, тепло та інші комунальні послуги».

Нагадаємо, що 6 липня, на площі Свободи відбувся мітинг, результатом якого стали переговори керівництва області з ініціативною групою Херсона, які закінчились домовленістю про зустріч у п’ятницю, в приміщенні обласної державної адміністрації.

IMG_2237

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *