Громадськість та обласні депутати вимагають у Держрибагентства звільнення керівництва «Херсонрибоохорони»

Сьогодні за участю заступника голови Держрибагентства України Андрія Кравченка відбулося засідання громадського оперативного штабу з питань догляду та контролю за збереженням навколишнього середовища.
У засіданні штабу також взяли участь перший заступник голови облради Василь Зеленчук, заступник голови облради Віталій Булюк, депутат облради та радник голови облради Микола Ставицький, активісти з районів області, представники місцевих громад, депутати районних рад, правоохоронці, представники прокуратури області, волонтери, ветерани АТО.


«Ми створили цей штаб для того, щоб разом з представниками поліції виїжджати на рейди та фіксувати факти незаконного вилову риби. Зараз ми передаємо вам всі зібрані нами матеріали, для того, щоб керівництво «Херсонрибоохорони», яке порушує закон і прикриває браконьєрство, було нарешті звільнено», — звернувся до заступника голови Держрибагентства України Микола Ставицький.


У свою чергу, Андрій Кравченко пообіцяв розглянути всі надані матеріали та донести отриману інформацію до керівника Держрибагентства України для прийняття відповідних рішень.


Як наголосив Василь Зеленчук, громадськість області, представники влади та поліція об’єдналися для того, щоб нарешті покласти край незаконним діям керівників «Херсонрибоохорони». «Вони не охороняють рибні ресурси, які належать всій громаді Херсонщини, а тільки захищають свої особисті інтереси. Громада та влада більше не будуть закривати на це очі», — підкреслив Василь Зеленчук.


За словами Василя Зеленчука, депутати облради підготували звернення до Міністра агрополітики України, керівництва Держрибагенства України та голови облдержадміністрації, з вимогою звільнити керівника «Херсонрибоохорони». Також, депутати мають намір винести на наступну сесію облради питання про визнання роботи начальника «Херсонрибоохорони» Богдана Артющика незадовільною.


Нагадаємо, 22 червня під час засідання громадського оперативно штабу було оголошено, що 24 червня на Херсонщину прибуде група перевіряючих з Держрибагенства України, яка буде здійснювати офіційну перевірку діяльності «Херсонрибоохорони».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *