Губернатор поділився Благодатним вогнем з Кримом

Голова ХОДА Андрій Гордєєв прийняв участь у передачі Благодатного вогню представникам Украінськоі православноі церкви Киівського патріархату у окупованій АР Крим.

Про це Гордєєв розповів на своій сторінці у соціальній мережі-

«Сьогодні, у Великдень, ми відвідали КПВВ «Чонгар», щоб доставити українцям, які проживають в АР Крим Благодатний вогонь, який вночі привезли на Херсонщину.

Таке доручення я отримав від Президента Україна Петра Порошенка.
На адміністративній межі Херсонщини та тимчасово окупованого півострова нас зустрів архієпископ Сімферопольський та Кримський Климентій, який вже доставив святий вогонь на територію Криму.
Цей вогонь є символом єдності України. Ми пам’ятаємо про українців, які залишилися жити у тимчасово окупованому Криму. Це вогник надії для тих українців, які продовжують боротися не зважаючи на репресії. Я впевнений, що він ніколи не згасне, а буде палати, допоки ми не досягнемо своєї мети — повернення Криму.
Архієпископ Херсонський та Таврійський Даміан, благословляючи на цю місію зазначив: «Передайте цей вогонь нашим співвітчизникам, щоб Господь оберігав український Крим та українців».
Також Благодатний вогонь було передано прикордонникам Державної прикордонної служби України, працівникам митної служби, які несуть службу на Чонгарі.

Share Button

Губернатор поділився Благодатним вогнем з Кримом: 1 комментарий

  • 2 мая 2016 в 11:31
    Permalink

    Спасибо, конечно, но в Крым еще ранее доставили благодатный огонь из Москвы. А так на политическую провокацию от киевских раскольников похоже…

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *