Гучне затримання у Херсоні — новопризначенного голову ДАБІ взяли на хабарі

Керівника управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Херсонській області, посаду якого на сьогодні обіймає Сергій Циклінський, зі спільниками спіймали на 4,5 тис. дол. хабара за погодження документації. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення Генерального прокурора України Юрія Луценка у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАМЕШАННЫЙ В КОРРУПЦИОННОМ СКАНДАЛЕ БИЗНЕСМЕН НАЗНАЧЕН НАЧАЛЬНИКОМ УКСА»

«Сьогодні ГПУ разом з К СБУ на гарячому затримано керівника ДАБІ Херсонської області, його спільників — головного інспектора і керівника приватного підприємства, які вимагали і отримали 4500 дол. за погодження документації», — повідомив Луценко.

Про проблеми з керівництвом держархбудконтролю у Херсонській області в уряді говорили ще у вересні на профільній нараді, де обговорювалося хабарницвто у будівельній сфері.

Тоді віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко тоді зазначав, що «доручив відсторонити від займаних посад керівників держархбудконтролю в Одеській та Херсонській областях. Далі ми будемо рухатися по заявах від громадян і перевіряти діяльність не тільки територіальних органів ДАБІ, а й новоутворених органів по всіх містах України».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «ГЛАВА УКСА ХОГА УЖЕ НАРАБОТАЛСЯ»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *