“ХерсON ФЕСТ” — їжа їжею, а податки треба сплатити

Наприкінці травневих сонячних днів у м. Херсоні буде проведено фестиваль південного спілкування та вуличної їжі, яскравих емоцій та вишуканого колориту «ХерсON ФЕСТ».

Спеціалісти управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області нагадують платникам податків: при оформленні заявок на участь у тимчасових масових заходах суб’єктам господарювання слід враховувати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі.

Під час проведення таких заходів здійснюється виїзна торгівля за межами основного приміщення (магазину, ресторану, кафе, інше) через допоміжні засоби пересувної мережі: спеціального технологічного обладнання розносок, лотків, столиків тощо. При цьому слід пам’ятати: чинним законодавством взагалі заборонено реалізовувати алкогольні напої, в тому числі і пиво під час проведення виїзної торгівлі.

Відповідно до норм чинного законодавства, суб’єкти господарювання до початку ведення господарської діяльності з роздрібного продажу алкогольних напоїв зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.

Варто попередити про таке: за продаж алкогольних напоїв без наявності ліцензії до суб’єкта господарювання – продавця застосовуються фінансові санкції у розмірі від 17000 грн., та адміністративна відповідальність з конфіскацією алкогольних напоїв та торгівельної виручки, отриманої від їх продажу.

 

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *