Херсон та Чаплинка боротимуться у всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

За результатами обласних змагань фінальних матчів з футболу «Шкіряний м’яч» 2017 року переможцем у віковій категорії U-12 стала команда м. м. Херсона, на другому місці футболісти з м.Каховки, на третій сходинці юнаки із с.Зміївка Бериславського району.

В категорії U-14 перемогу святкувала команда із с.Преображенка Чаплинської об’єднаної територіальної громади, срібні нагороди здобули представники Скадовського району, бронзові – Нижньосірогозького району

Команди – переможці обласного етапу здобули право на участь у зональних іграх всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч».

Бажаємо успіху футболістам з міст міста Херсона і с.Преображенка Чаплинської об’єднаної територіальної громади та сподіваємось на вихід у всеукраїнський фінал.

Херсон та Чаплинка боротимуться у всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

Нагадаємо, що 19 травня на футбольному полі комплексної ДЮСШ у змаганнях взяли участь 12 кращих шкільних футбольних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад Херсонської області — переможці зональних обласних змагань.

У категорії U-12 змагалися команди Бериславського, Генічеського, Скадовського районів, міст Каховка, Нова Каховка та Херсона.

У віковій групі U-14 за перемогу боролися футболісти Нововоронцовського, Нижньосирогозького, Скадовського, Горностаївського районів, Великокопанівської об’єднаної територіальної громади, с. Преображенка Чаплинського району.

Херсон та Чаплинка боротимуться у всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *