Херсон відвідав представник ЄС

Міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся із радником з політичних питань Представництва Європейського Союзу в Україні Мортеном Нонбое.

Гостя цікавили суспільно-політичні проблеми, з якими Херсон зіткнувся після окупації Криму та внаслідок війни на Сході України.

«Головна проблема — постійне напруження та провокації, які час від часу виникають у регіоні, — зауважив Володимир Миколаєнко, — Після окупації півострову Херсон був першим містом, яке почало приймати велику кількість переселенців. Щоденно їх було близько 100 осіб».

За словами міського голови, окупація Криму змусила підприємців шукати нові ринки збуту продукції.

«Я радий, що майже всі херсонські підприємці з розумінням поставились до того, що ми не маємо годувати окупанта та переорієнтувались із російських ринків збуту на європейські», — підкреслив він.

Окрім того, під час зустрічі обговорили питання місцевої політики. «Більшість депутатського корпусу — люди нові, які часто не розуміють, на що саме має у першу чергу звертати увагу депутат. Через це часто виникають проблеми. Радує те, що всі народні обранці і міської, і обласної ради висловлюють проукраїнську позицію», — відзначив Миколаєнко.

Особливу увагу мер міста попросив звернути на ініціативу, яку Херсон подав після перемоги Джамали на конкурсі «Євробачення-2016». Володимир Миколаєнко впевнений, що наступний конкурс має вібутися у Херсоні і висловив надію, що Представництво ЄС в Україні підтримає такі наміри.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *