Херсонщина готується зустріти туристів

Напередодні початку туристичного сезону на Херсонщині ремонтують дороги для того, щоб туристам було зручно добиратися до морів – у напрямку Арабатської Стрілки, Скадовська, Залізного Порту. Підтримали це під час наради в облдержадміністрації і представники громад – міські, селищні та сільські голови, відзначив сьогодні на прес-конференції голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.
«Відповідно до рішення Уряду на Херсонщину залучено близько 300 млн грн та 200 млн грн з обласного бюджету для розвитку інфраструктури та реконструкції автошляхів області», – повідомив Андрій Гордєєв.
За його словами, у 2016 планується прийняти не менше 3 млн відвідувачів.


Важливо, щоб турист відчув комфорт, зацікавлений у цьому і бізнес. «Таким чином ми надамо концентровану сервісну послугу нашим вітчизняним і закордонним туристам», — відзначив голова ОДА.


«Ми мобілізували всі сили, щоб туристичний сезон розпочався 1 червня і для наших земляків, і для всіх українців», — каже А.Гордєєв.


Він відзначив, що на Херсонщині можна відпочити не гірше, ніж на закордонних курортах. «Ми вас запрошуємо відвідати ці місця – пісочні дикі пляжі Тендрівської коси, Джарилгача, Кінбургської коси», — розповів голова ОДА, звертаючись до представників ЗМІ з Херсонщини та інших регіонів країни.


До речі, сам Андрій Гордєєв, як він визнав, поки що не всі цікаві для туриста місця ще відвідав на Херсонщині.
Нагадаємо, голова обласної ради Андрій Путілов, коментуючи журналістам питання, які розглядалися на колегії ОДА, відзначив, що для збільшення кількості туристів, які відпочивають на Херсонщині, важлива наявність якісних доріг.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *