Херсонщина простилася ще з одним героєм

15 липня у зоні АТО загинув ще один уродженець Херсонщини Дмитро Наумов. Він був головним сержантом  1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини  А4279. Сьогодні з героєм прощалися жителі с. Дар’ївка Білозерського району Херсонської області, і разом з ними вся Херсонщина.

Військовослужбовець загинув під час обходу позицій у складі групи, вочевидь зачепивши стволом гвинтівки СВД ворожу мінну розтяжку, яка привела у дію одразу дві міни МОН- 90. Внаслідок цього солдат отримав поранення, несумісні з життям.

На військову службу Дмитро був призваний 30 травня 2016 року за контрактом, і протягом 14 місяців стояв на варті кордонів України.

У нього залишилась дружина Наумова Олена із трьома дітьми: Микитою (2007 р.н), Іллєю (2010 р.н) та Макаром (2015 р.н).

Голова Херсонської облдержадміністрації  Андрій Гордєєв взяв участь у прощальній панахиді та висловив співчуття дружині та родині загиблого: «Сьогодні кордони нашої держави захищають мужні та хоробрі воїни.  Велика шана небесному воїну, Дмитру, який віддав найдорожче – своє життя, задля збереження миру і свободи України».

Нагадаємо, що три роки тому (2014 року) у цьому селі прощалися ще з одним героєм нашої держави – Шульгою Андрієм. Він трагічно загинув у зоні Антитерористичної операції під час розмінування території, коли підрозділ підходив до броду в пошуках місця для переправи.

Share Button