Херсонщина зустріла підприємців з Іраку

6 вересня до Херсона прибула чисельна делегація з Республіки Ірак підприємців та члена Торгово-промислової палати міста Басри, які прибули на запрошення Херсонської торгово-промислової палати за сприяння радника голови обласної державної адміністрації з інвестиційного розвитку Білого В.М. Члени делегації гостюватимуть на Херсонщині декілька днів, і в перший же день голова ОДА Андрій Гордєєв зустрінеться з ними.

Метою зустрічі є обговорення перспектив налагодження економічного й інвестиційного співробітництва між містами Басрою та Херсоном та південними регіонами двох держав – України та Іраку. Серед переліку питань, що плануються для обговорення перспективи реалізації інвестиційних проектів в аграрній, туристичній та промисловій сферах за участю іракських інвесторів.

Як повідомив ініціатор зустрічі Володимир Білий: «У нас з представниками бізнесових кіл Республіки Ірак є взаємні бізнесові інтереси. Ми хочемо запустити наші крупні промислові об’єкти, такі як Херсонський нафтопереробний завод, інвестиційний майданчик на базі колишнього Херсонського бавовняного комбінату, залучити іракські інвестиції до сільського господарства Херсонщини та до нашої курортно-туристичної галузі. Ми вже співпрацюємо з іракськими бізнесменами вони зацікавленні у наших продовольчих товарах і зацікавлені у більш широкій співпраці, яка сприятиме розвитку нашого і їх регіону».

IMG_6334

Гостям продемонструють інвестиційні об’єкти області і планується досягнення з ними попередніх домовленостей, які засвідчать члени торгово-промислових палат обох регіонів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *