Херсонщину чекають інвестиції

Сьогодні, 12 липня, відбулась зустріч в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика та представників компаній,які мають намір побудувати на території Херсонської області сміттєпереробний завод та сонячні електростанції.

Було презентовано приклад успішної реалізації проекту будівництва сміттєпереробного заводу у місті Богодухів Харківської області. Полігон в Богодухівському районі – це сучасний комплекс, технологічний процес якого включає обробку органічних залишків після сортування бактеріями методом біоремідіації, що значно зменшує їх обсяг. Котловани поховання органічних залишків забезпечені надійними гідроізоляційними системами і фільтрацією, яка забезпечує нешкідливий для навколишнього середовища технологічний процес.

Як зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, що проект цікавий і необхідно співпрацювати у цьому напрямку: «Облдержадміністрація буде сприяти будівництву полігону у Олешківському районі,зі своєї сторони представники компанії ТОВ СП «Ековтор» будуть залучати інвесторів та гранти для реалізації проекту».

Також обговорили будівництво сонячної електростанції, яка буде розміщуватись на 40-50 га у селі Виноградове Олешківського району. Як зазначив представник ТОВ «Чисте тепло»Ігор Мороко: «Такий проект дозволить забезпечити дешевою електроенергією населений пункт, дати робочі місця та відрахування податків у місцевий бюджет, це переваги для області» та додав, що інвестор зацікавлений у розширені будівництва і на інших територіях області.

У найкоротші терміни завдяки підтримці облдержадміністрації проект планується запустити до кінця року.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *