Херсонська державна морська академія — навчальний заклад світового рівня

Сьогодні, 19 травня, голова обласної ради Андрій Путілов привітав викладачів Херсонської державної морської академії з нагоди Дня науки.
«Херсонська державна морська академія має повне право відзначати сьогодні День науки, адже небагато вишів України можуть похвалитися таким науковим потенціалом і такою лабораторно-тренажерною базою. Велика кількість партнерів вашого навчального закладу – свідчення його авторитету у світі, адже інвестиції вкладають у перспективну справу», — сказав Андрій Путілов під час розширеного засідання вченої ради Академії.

Голова обласної ради підкреслив, що рівень підготовки курсантів високо оцінив під час візиту на Херсонщину і Президент України Петро Порошенко.
Під час засідання вченої ради йшла мова про досягнення Академії у науковій діяльності, про участь курсантів у міжнародних наукових конференціях та конкурсах, де вони посідають призові місця.
Відзначили наукову роботу курсанта Івана Гуменюка, який цього року у США у міжнародному конкурсі посів 4 місце у категорії «Екологічна інженерія». Сертифікат на преміювання у сумі 5 тис. гривень курсанту вручив Андрій Путілов. «Досягнення цієї молодої людини на міжнародному конкурсі у США — свідчення того, що Академія може конкурувати за рівнем підготовки з світовими навчальними закладами», — відзначив голова обласної ради, вітаючи курсанта.

Херсонська державна морська академія - навчальний заклад світового рівня

Херсонська державна морська академія - навчальний заклад світового рівня

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *