Херсонська міськрада нехоче поновлення Пастуха

Рішення Херсонського міського суду про відновлення на посаді першого заступника міського голови Ігоря Пастуха не вступило в силу.

Під час останнього засідання сесії Херсонської міської ради із уст депутата від фракції «Батьківщина» Дмитра Ільченка прозвучала інформація щодо поновлення на посаді колишнього першого заступника міського голови Ігоря Пастуха, яка не відповідає дійсності.

«1 червня 2016 року відбулось засідання суду, на якому була прийнята вступна та резолютивна частина. 7 червня відповідачем було отримано повний текст рішення, що дає нам право подати апеляційну скаргу у 10-денний строк. Апеляція подана 13 червня», — відзначає в.о.заступника міського голови Андрій Щербина.

Херсонська міськрада нехоче поновлення Пастуха

Слід підкреслити, що відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України «Порядок і строки апеляційного оскарження, Апеляційна скарга напостановусуду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення.

Також, відповідно до статті 254 цього ж Кодексу «Набрання судовим рішенням законної сили», постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.

 

Джерело: офіційний сайт міста Херсон

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *