Херсонська міськрада оголосила конкурс на посаду начальника управління культури

У розділі «Кадрові питання» офіційного сайту міста Херсон розміщена інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади   Начальника управління культури Херсонської міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Кандидати на посаду повинні мати:  громадянство України, освіта повна вища у галузі знань «Культура і мистецтво» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, комп’ютером, стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 3 років або досвід роботи на керівних посадах у закладах сфери культури  не менше 5 років.

Також необхідно додати до заяви наступні документи: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документа, який посвідчує особу, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  за адресою: 73003, м. Херсон, пр. Ушакова, 37.

 

Share Button