Херсонська облрада. Одним — відсторонення та переслідування. Своїм — посади?

6 жовтня голова облради підписав розпорядження про проведення службового розслідування (як поліція та прокуратура. Не перевірку, а розслідування!!!) стосовно посадових осіб театру ляльок.

Цим же розпорядженням було відсторонено від посади директора театру В. Морозова. Дуже цікава ситуація: цим розпорядженням вже визначено, що саме директор театру завдав значної матеріальної шкоди (без рішення суду. А що нам Конституція України, в якій зазначена позиція щодо презумпції невиновності?)

Також було затверджено склад комісії, яка буде проводити це службове розслідування (На офіційному сайті облради склад цієї комісії відсутній) В той же день голова облради видав розпорядження про призначення виконуючого обов’язки КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок».

Хто став цим щасливчиком? Зрозуміло — член Батьківщини, вірний соратник Ю Одарченка… Ось так, все прогнозовано та банально!! Як там римляни казали: Друзям все, ворогам — закон!!!

А все почалося ще 26 вересня, коли головою облради було видано розпорядження про створення робочої групи з вивчення стану виконання будівельних робіт у театрі ляльок.

Склад цієї групи: В. Шадрін, О. Булахова, Р. Педченко — депутати облради та Л. Білоблоцька, А. Глущенко, І. Макаренко — чиновники виконавчого апарату облради. Як ми бачимо, встановлювали (встановлюють) законність депутати облради з більшості та чиновники виконавчого апарату. Жодного представника опозиції. А навіщо?

Ще вчора В. Морозов влаштовував усіх. Йому вручали нагороди, подяки та грамоти, а тут бац… і відсторонили. Аеропорт, тепер театр ляльок — це вже тенденція.

Чекаю я коли почнуть волати про те, що таким чином порядок наводять. І повірив би я, коли б не відчував чіткого партійного сліду, та не бачив за цими фактами спроби банального перерозподілення потоків та «вушки» БЮТ…

Тарас Бузак, видання «Новамедіа»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *