Херсонська облрада звернулися до Кабміну, Генпрокуратури й антимонопольного комітету

На черговому засіданні сесії Херсонської обласної ради, яка пройшла вчора, депутати Херсонської обласної ради підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури й антимонопольного комітету. Потреба у даному зверненні виникла через ситуацію, яка склалася навколо підняття ціни на воду для зрощення фермерських земель у Херсонській області. Відповідне рішення було опубліковано на офіційному сайті Херсонської облради.

Своє звернення депутати аргументували тим, що на їхню думку підняття ціни на зрощення може вплинути на бажання фермерів працювати на території Херсонщини, оскільки через новий тариф вони значно втрачають прибутки. У своєму листі депутати просять провести перевірку можливого факту порушення Законодавства й кримінального кодексу України.

Також для вирішення цієї проблеми було прийнято провести наради із питання врегулювання даної ситуації.

Нагадаємо, що вчора під час сесії Херсонської облради на мітинг зібралися десятки працівників водного господарства Херсонщини, які виступали за підняття тарифу на зрощення.

Раніше, 12 квітня, херсонські аграрії також збиралися на мітинг, але вони виступали проти підвищення ціни на воду для поливу. Тоді вони вимагали, щоб ціна залишилася в розмірі 31 копійка за кубометр води.

Джерело

Share Button