Херсонська ОДА привітала військовослужбовців з Днем захисника України

Сьогодні у Херсонському державному університеті керівництво області й міста урочисто вітали військовослужбовців Херсонщини з Днем захисника України, який відзначатиметься 14 жовтня.

Вітання приймали військовослужбовців різних підрозділів військових частин Херсонської області.

img_7265

До них звернувся заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан:

«В умовах агресії країни – сусіда ми будуємо нову армію – добре підготовлену та озброєну. Але справжня сила українського війська у патріотичному дусі, який ворогові не побороти, у вашій самовідданості та щирій вірі у Перемогу. Вітаю зі святом. Ви – наші захисники й опора держави. Спокій наших близьких і домівок – у ваших сильних, надійних руках».

Також були вручені нагороди голови обласної державної адміністрації.

Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, взірцеву дисципліну та з нагоди Дня захисника України Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагородили:

заступника начальника Херсонського прикордонного загону – начальника відділу персоналу, полковника Паславського Михайла Миколайовича;

помічника командира військової частини (польова пошта В0950) з правової роботи – начальника юридичної групи, майор юстиції Щербину Руслана Олександровича.

Подяки голови обласної державної адміністрації оголосили:

майору служби цивільного захисту, головному інспектору відділу техногенної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Херсонській області Гірченку Олександру Івановичу;

техніку групи регламенту авіаційного обладнання технічно-експлуатаційної частини військової частини (польова пошта В4067), прапорщику Костіку Сергію Вікторовичу;

техніку роти обслуговування та ремонту військової частини (польова пошта В0950), старшому прапорщику Олійнику Віктору Володимировичу;

капітану служби цивільного захисту, головному фахівцю відділу персоналу Головного управління ДСНС України у Херсонській області Теленику Івану Івановичу;

техніку групи регламенту двигунів технічно-експлуатаційної частини військової частини (польова пошта В4067), старшому прапорщику Юткевичу Вадиму Юрійовичу.

Окрім військовослужбовців області, також за вагомий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України оголосили Подяки голови обласної державної адміністрації:

члену громадської організації «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України» Кузьо Анатолію Олександровичу;

члену громадської організації «Товариство воїнів – учасників, ветеранів АТО на Сході України» Мушицькому Івану Миколайовичу.

За всебічне сприяння Збройним Силам України, волонтерську діяльність, активну громадянську позицію щодо захисту територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України Подяки голови обласної державної адміністрації також оголосили:

настоятелю Храму Трьох Святителів, волонтеру Курилу Юрію Ігоровичу;

волонтеру волонтерського батальйону «Херсонська Чайка» (підрозділ «в’язальна сотня») Погомій Оксані Феліксівні.

А за особисту мужність, сміливість, вірність військовій присязі, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України Подяки голови облдержадміністрації оголосили заступнику голови комітету по боротьбі з корупцією та злочинністю громадської організації «Українська Єдність» Нагорнюку Олексію Олексійовичу.

img_7294

Для військовослужбовців студенти Херсонського державного університету підготували концертну програму.

Окрім цього, з привітальним відео зверненням до захисників виступив ректор Херсонського державного університету Василь Стратонов.

Вітаючи військовослужбовців, Вадим Чабан нагадав, що два роки тому Президент України Петро Порошенко у своєму виступі під час військового параду в Києві 24 серпня 2014 року зазначив про те, що Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Саме тому було обрано дату 14 жовтня – день, коли відзначається велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка за козацькою традицією є покровителькою усіх українських військ – правонаступників Запорізького війська.

img_7316

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *