Херсонська ОДА розробляє перелік об’єктів та ділянок, які потребують залучення інвестора

Херсонська обласна державна адміністрація розробляє оновлений перелік інвестиційних об’єктів та ділянок, які потребують залучення інвесторів.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів ОДА.

Вказана робота здійснюється Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації.

У свою чергу Олександр Адамчик звернувся до присутніх з проханням забезпечити надання достовірної та неформальної інформації з метою створення якісного матеріалу для презентації інвесторам.

Крім того, заступник голови облдержадміністрації нагадав, що в області щорічно проводиться весняна акція «За чисте довкілля», в рамках якої проводяться заходи із благоустрою територій населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування парків, скверів, прибудинкових територій, зелених зон, територій кладовищ, пам’ятників, вулично-дорожньої мережі.

У поточному році масові заходи з благоустрою в області планується розпочати з 01 квітня.

Олександр Адамчик надав ряд доручень головам райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення для забезпечення проведення на високому рівні цієї акції, належної підготовки до травневих свят.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *