Херсонська поліція залишилася без керівника

Кадрові рокіровки в патрульній поліції Херсонщини. Управління більше не очолює ст. лейтенант Максим Єрмаков. Про це повідомив він сам, на власній сторінці у Фейсбук.

«Дякую всьому керівництву Департаменту патрульної поліції за виявлену довіру та підтримку, дякую своїм вірним заступникам, дякую всім колегам з інших структурних підрозділів поліції, котрі також підставляли плече у важку годину, журналістам, котрі якісно та професійно висвітлювали роботу патрульних, громадським організаціям і активістам, котрі вносять ідеї для загального блага, та просто громадянам, котрі за рахунок подяк і критики робили нас сильнішими», — написав Єрмаков.

В обласному управлінні патрульної поліції підтвердили: Максим Єрмаков не керує патрульними Херсонщини ще з початку тижня. Обов’язки начальника управління виконує ст. лейтенант Андрій Думіч. Сам екс-шеф копів зазначив, що з поліції не звільняється, а лише змінює місце дислокації. В якому місті й на якій посаді працюватиме, Єрмаков не уточнив. На пам’ять про службу в Херсоні колишній начальник посадив дерево біля будівлі управління.

Максим Єрмаков більше не начальник патрульної поліції Херсонщини

Патрульну поліцію області Максим Єрмаков очолював 2 роки і 2 місяці, від часу її створення. Шефа херсонським копам тоді направили з Києва. Журналістам він запам’ятався надмірною закритістю, особливо в коментарях щодо скандальних ситуацій, де фігурували поліцейські. Нагадаймо, в кінці січня на всю Україну прогримів інцидент, пов’язаний з підлеглими Єрмакова, коли з квартири, де святкували день народження патрульні, хтось викинув із балкону одного із гостей. Чоловік вижив, але отримав складні травми хребта. Винні у даному злочині поки не названі, триває слідство.

Джерело: Марина Савченко, «Новий День»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *