Херсонська поліція працює на курортах області

З відкриттям курортного сезону на Херсонщині розпочалась оперативно-профілактична операція “Берег-2016”. Метою відпрацювання є забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей, у місцях масового відпочинку, попередження та припинення правопорушень, виявлення осіб, які розшукуються за скоєння кримінальних правопорушень під час літнього курортного сезону у 2016 році.

Щодня до проведення заходів залучалися близько 350 працівників поліції та 70 членів громадських формувань, які перевіряли пляжі, комп’ютерні клуби, інтернет-кафе, бари, дискотеки. Загалом перевірено більше 800 місць масового відпочинку громадян.

Херсонська поліція працює на курортах області

У курортних зонах цілодобово працюють відділення поліції, а територію постійно патрулюють піші наряди авто та велопатрулі. Співробітники роти ДПС ГУНП здійснюють супроводження організованих груп дітей до місць відпочинку.

Херсонська поліція працює на курортах області

За час відпрацювання складено 72 протоколи за адміністративні правопорушення. В ході операції затримані 4 людини, які знаходились у розшуку. Працівники поліції продовжують нести службу з охорони публічного порядку у курортних зонах.

Херсонська поліція працює на курортах області

Джерело: ВК ГУНП в Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *