Херсонська «ВО «Свобода» вимагає розслідування у справі «Будмеханізації»

До приймальні депутата Херсонської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталія Урбанського звернулися місцеві мешканці з колективним зверненням щодо незаконних дій будівельної компанії ПАТ «Будмеханізація». В своєму зверненні заявники зазначили, що будівництво в їхньому мікрорайоні IV Таврійський відбувається без належної документації, до того ж було знищено частину зелених насаджень в районі будівництва.

«Знищення зелених насаджень — це лише верхівка айсбергу. Я як депутат Херсонської міської ради провів робота зі збору документів, що дає змогу констатувати: будівництво цього комплексу відбувається без належної документації. Було зроблено відповідні звернення до департаменту містобудування та землекористування. Відповідь була чітка — рішень щодо надання землі ПАТ «Будмеханізація» Херсонська міська рада не ухвалювала. Це підтверджують і викопіювання карти земельних ділянок на мікрорайоні IV Таврійський, які офіційно надані в користування міською радою. Але якщо узяти інформацію з Держархбудінспекції України за 2013 рік, то по «Будмеханізації» у графі «Інформація по земельній ділянці» зазначено, що, виявляється, є договір оренди, датований 2008 роком. Стало відомо, що є кримінальне впровадження, внесене в ЄРДР у справі незаконного будівництва цією організацією. Зі зверненням я також звернувся в ДАБІ, аби вони зі своєї сторони розібралися у цій справі.

«Будмеханізація» має пряму причетність до однієї з політичних сил, тому не є виключено, що вже дуже довго ця справа гальмується та не розслідується. На наступну сесію Херсонської міської ради будуть запрошені начальних ДАБІ у Херсонській області, а також представник Дніпровського відділу поліції для доповіді перед депутатами по розслідуванню цієї справи», — наголосив депутат Херсонської міської ради від ВО «Свобода» Віталій Урбанський.

Джерело: Прес-служба Херсонської міської організації ВО «Свобода»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *