Херсонські антимонопольники почали розслідувати тендер ВУФК на паливо

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами розгляду звернення Управління захисту економіки в Херсонській області, Департаменту захисту економіки Національної поліції України та здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення у лютому 2015 року Херсонським вищим училищем фізичної культури закупівлі за бюджетні кошти палива рідинного та газу; оливи мастильні (бензин).

При дослідженні документів учасників торгів відділенням встановлено обставини, які свідчать про обмін інформацією між ними під час участі у процедурі закупівлі.

Відділення дійшло попереднього висновку, що такі дії учасників — ПФ «ВЕЛ» та ФОП Небескул В.Б. містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

У зв’язку із цим, адміністративною колегією Відділення 11 березня цього року розпочато розгляд справи відносно ПФ «ВЕЛ» та ФОП Небескул В.Б.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *