Херсонські антимонопольники зацікавились Днем міста у Новій Каховці

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами дослідження ринків послуг з організації відпочинку та розваг у межах Херсонської області встановлено, що виконавчим комітетом Новокаховської міської ради Херсонської області у 2015 році двом суб’єктам господарювання (з м. Олешки та м. Кременчук) було відмовлено в отриманні дозволу на розміщення під час святкування Дня міста атракціонів, об’єктів святкової торгівлі, тощо.

Причиною відмови була достатня кількість місцевих підприємців, які в повній мірі забезпечують потреби м. Нова Каховка у такій діяльності.

Внаслідок таких дій Виконкому, окремим суб’єктам господарювання було створено несприятливі умови діяльності в порівнянні з конкурентами.

У зв’язку з вищезазначеним, Відділенням 27 вересня цього року розпочато розгляд справи за наявністю в діях виконавчого комітету Новокаховської міської ради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у виглядіантиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються несприятливі умови діяльності порівняно з конкурентами.

 

Джерело: АМКУ у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *