Херсонські експортери отримали 424 сертифікати для євроекспорту

Відповідно до запроваджених нових умов торгівлі з країнами ЄС Херсонською митницею ДФС за 5 місяців 2016 року експортерам оформлено 424 сертифікати з перевезення товарів EUR.1.

Тепер, для таких херсонських підприємств, які експортують товари українського походження до країн-членів Європейського Союзу при ввезені до ЄС діють преференційні ставки ввізного мита. Серед таких товарів: насіння соняшнику, пшениці, кукурудза, олія соняшникова, цибуля, мед натуральний, вино, алюмінієві сплави, шрот соняшниковий, двері дерев’яні, цукерки, солод зерновий, сільгоспобладнання та інші.

Також, двом суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності нашої області присвоєно статус уповноваженого (схваленого) експортера. Це означає: для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 та залучення співробітників Херсонської митниці ДФС, самостійно визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах. Зазначене дозволяє суттєво прискорити процедуру експорту товару.

 

Джерело: ДФСУ у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *