Херсонські фіскали борються із контрабандою транспортних засобів

Щойно, в рамках проведення операцій «Рубіж-2016», «Акциз-2016» та розпочатого досудового розслідування, що кваліфікується за ч.1 ст.212 КК України, працівники слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області спільно з митниками та працівниками управління захисту економіки (УЗЕ) Департаменту захисту економіки Національної поліції викрито протиправну діяльність приватних підприємців, які незаконно ввозили автотранспортні засоби на територію області.

Під час здійснення досудового розслідування задокументовано факти незаконного ввезення на митну територію України автотранспортних засобів без сплати акцизного податку, мита та інших платежів. На підставі судових ухвал проведено обшуки в місцях зберігання автомобілів.

Під час обшуків податкові міліціонери вилучили 15 легкових автомобілів. Сумарна вартість вилучених транспортних засобів встановлюється.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

 

Джерело: ДФСУ у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *