Херсонські податківці повернулися із зони АТО

Сьогодні, у трудовому колективі фіскального відомства області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення працівників податкової міліції, які повернулися із зони АТО.

Майже рік мужні хлопці несли службу по кoнтрoлю за переміщенням товарів через лінію розмежування та на кoнтрoльних пунктах в’їзду/виїзду в Донецькій і Луганській областях.

Один з них — співробітник оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області Тарануха О.В. був нагороджений за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході антитерористичної операції, сумлінне служіння українському народові та високий професіоналізм відзнакою Міністерства оборони України — нагрудним знаком «Знак пошани».

Всі учасники заходу отримали іменні подяки від губернатора області Андрія Гордєєва та грошові заохочення від профспілкового комітету ППОП Головного управління ДФС у Херсонській області.

Начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим подякував працівникам податкової міліції за мужність та витримку. Нашими колегами треба пишатися, в перших лавах справжні патріоти України, які зразково захищають економічні інтереси держави, — наголосив очільник відомства.

Хвилиною мовчання трудовий колектив вшанував пам’ять загиблого у зоні АТО працівника податкової міліції Дмитра Жарука.

В продовження святкових урочистостей з нагоди відзначення Дня державної служби України 8 працівників фіскального відомства області, які мають стаж державної служби понад 30 років, отримали грамоти та грошові заохочення від керівництва та профспілкового комітету ППОП Головного управління ДФС у Херсонській області.

 

Херсонські податківці повернулися із зони АТО

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *