Херсонські рятівники отримають 40 комплектів сучасного спецодягу для гасіння пожеж

Про це стало відомо, сьогодні під час зустрічі з обміну досвідом у сфері боротьби з надзвичайними ситуаціями представників Херсонщини та Малопольського воєводства Республіки Польща. На зустрічі нашу область представляв в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, Республіку Польща – заступник Малопольського воєводського коменданта, старший бригадир пан Марек Бебенек.

Вони обговорили питання підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації.

За два дні перебування в області пан Марек Бебенек матиме змогу ознайомитись з технологіями, які застосовують рятувальники Херсонщини і поки що не відомі у Польщі, наприклад, розмінування об’єктів під водою.

Наші рятувальники теж вивчать досвід польських колег. «Для проходження стажування та освоєння нових технологій 40 рятівників від Херсонщини поїдуть на навчання до Польщі», – про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Стажування для рятівників буде безкоштовним, окрім цього за спонсорські кошти Польщі бригада МНС України у Херсонській області отримає 40 комплектів сучасного спецодягу для гасіння пожеж.

Share Button