Херсонські рятувальники тричі допомогали населенню

20 травня о 14:36 до аварійно-рятувальної частини АРЗ СП надійшов виклик від чергового поліції про надання допомоги з відкривання дверей у квартирі, де мешкав чоловік похилого віку по вул. Дружби.

За допомогою спеціального інструменту рятувальниками було відкрито дерев’яні двері, де знаходився 80 річний чоловік з ознаками інсульту. На місці події вже знаходилася поліція та швидка допомога. Завдяки оперативним діям Служби порятунку учасникам операції удалося швидко винести чоловіка на вулицю, де його забрала швидка.
Того ж дня о 21:14 надійшло повідомлення що по вул. Дорофєєва м. Херсона, 7-річна дитина зачинилася у квартирі і не відповідає батькам. За допомогою бензорізака було відкрито залізні двері. Коли двері було відчинено, дівчинка відповіла, що не чула стук батьків.

Також о 22:43 до 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Чаплинського району із схожим проханням надійшло повідомлення щодо допомоги з відкриванням дверей по вул. Червоноармійська, смт. Асканія Нова, де жінка випадково зачинилася на балконі, а на кухні готувалася їжа. За допомогою спеціального обладнання рятувальники допомогли та врятували жінку.
Джерело: Головне управління ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *