Херсонські танцівники зайняли високі місця на відкритому чемпіонаті світу в Парижі

Херсонські танцювальні пари зайняли високі місця на відкритому чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців — WDC AL Open World Championship 2018.

 Щороку найкращі танцюристи  з усього світу збираються у французькому Діснейленді для участі у Відкритому Чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців (WDC AL Open World Championship 2018), що об’єднує змагання відкритого Чемпіонату Світу в аматорських категоріях по латиноамериканській програмі та змагання за Кубок Fred Astaire серед професіоналів та аматорів.

Вже вкотре у ньому беруть участь й вихованці клубу спортивних бальних танців «Латинос» Центру дитячої та юнацької творчості, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради (керівник Лілія  Порощай).

У категорії «Молодь до 21 року» Латина Fred Astaire Cup танцювальна пара Станіслав Ліпшиць (студент ХДУ) та Ангеліна Маркіна завоювали V місце у фіналі.

За результатами змагань танцювальна пара Стеценко Данило (учень гімназії № 1) та Кравченко-Скалозуб Карина (учениця Олешківської гімназії) пройшли в 1/2 фіналу, ставши поряд з найсильнішими парами світу у віковій категорії «Ювенали-2».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *