Херсонські учні взяли участь в освітньому проекті «Школа Енергії»

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 за підтримки управління освіти Херсонської міської ради взяла участь в освітньому проекті «Школа Енергії». За підсумками відбіркового конкурсу навчальний заклад відібрано для участі у проекті «Школа Енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ), що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Координатор проекту, вчитель фізики, взяв участь у першому заході проекту – спеціальному тренінгу з питань енергетичної освіти, основ енергоаудиту та простих енергоощадних методів у Львові у лютому 2016 року. Антонівська школа №21 отримала комплект освітніх матеріалів та скриньку з необхідними технічними інструментами для здійснення енергоаудиту будівлі школи. Вчитель-координатор започаткував у школі курс «енергетичного лікнепу» для учнів.

1-2 жовтня 2016 року у місті Одеса відбувся заключний захід проекту «Школа енергії».

Команда учнів Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Херсонської міської ради взяла участь у заході, на якому учні 25 шкіл України презентували результати проекту, вели дискусії на тему енергоаудиту і енергоефективності у школах, обмінювались рекомендаціями з впровадження енергозберігаючих заходів.

Організатори провели еко-квест на тему збереження енергії у парку ім. Шевченка, у якому учні Антонівської школи №21 посіли третє місце. Відбулася почесна церемонія нагородження переможців на Одеській кіностудії. Діти отримали подарунки: usbнакопичувачі, термометри для енергозбереження, книги та багато іншого. Після еко-квесту була проведена екскурсія до музею Цікавої Науки.

Подібні заходи виховують в учнів екологічну свідомість, ощадливе ставлення до водних, енергоресурсів у побуті.

За час проекту учні навчилися виявляти проблеми використання електроенергії та шукати шляхи їх усунення. Свої знання передають на тренінгах, годинах спілкування для батьків та учнів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *