Херсонські журналісти про зарплату Мангера

Сьогодні редакція «Газета.кс»  вже друкувала матеріал сайту «Мост» про захмарну зарплату голови Херсонської обласної ради Володислава Мангера.

Так, згідно поданої ним декларації його річна заробітня платня на цій посаді склала 613 757, 00 грн., що в середньому складає 51 146, 41 грн. у місяць.

До речі, в минулому році апетити пана Мангера були меньшими. Майже в 2,5 рази. Згідно його декларації у 2017 році він отримав заробітної платні 247 011, 00 грн.

Це при тому, що в підлеглих йому комунальних установах обласної ради відбувається натуральне знущання із пацієнтів, яких кормлять відвертою баландою і обкрадають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «В ЛЕЧЕБНОМ ЗАВЕДЕНИИ ОБЛСОВЕТА УСТРОИЛИ ГЕНОЦИД МАЛОИМУЩИХ»

Не могли обійти це осторонь представники  херсонських ЗМІ.

Так наприклад каховський журналіст Олег Батурін пише на власній сторінці у соціальній мережі:

» Довелося відправити скаргу Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини на незаконні дії Херсонської обласної ради, яка порушує Закон України «Про доступ до публічної інформації».

На поданий мною запит на отримання публічної інформації щодо зарплат і інформації про відрядження за 52 календарних дні облрадою так і не було надано відповіді. Вочевидь, їм є що приховувати

До речі, без жодних проблем подібну інформацію надавала Каховська, Новокаховська міські, Бериславська районна та інші ради області. Оперативно, грунтовно.

Нещодавно депутат Каховської міськради від Батьківщини Руслан Романенко заявив, що вважає пристойною зарплатою чиновників на рівні 10 000 гривень на місяць.І додав, що цього їм цілком достатньо. Натомість його однопартієць, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер торік отримував зарплату в середньому 52 000 грн./міс. Реакція на це «неподобство» Руслана Романенка відсутня. Можливо, він поплутав цифри? Можливо, він мав на увазі, що чиновникам цілком достатньо не 10 000, а 52 000 грн./міс? І це при надміру роздутих штатах апарату обласної ради.

(Але в такому випадку йому самому треба терміново виступати з ініціативою підвищити зарплату тих же каховських чиновників хоча б у п*ять разів і давати добро на збільшення там штатів. Бо — якщо все це можна в Херсонській обласній раді, то чому не можна в якійсь іншій?)

Переконаний, що саме з намаганням представників «Батьківщини» і інших партій, які працюють в Херсонській облраді приховати рівень своїх справжніх доходів і пов*язана відсутність відповіді на мій запит».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «У СКІЛЬКІ ОБХОДЯТЬСЯ ГРОМАДІ ІГРАШКИ МАНГЕРА»

Інший херсонский журналіст Тарас Бузак пише:

«Читаю останні сводки щодо зарплатні високопосадовців з ОДА та облради. В мене єдине питання: такі підйоми та матеріальне покращення лише у керівництва чи і рядові клерки теж відчули усі прєлєсті зарплатної децентралізації?»

І це ще ми не бачили декларацій  заступників пана голови облради О. Рукавішнікової, В. Зеленчука та каховського «вундеркинда» П. Філіпчука.

Наприкінці хотілось би додати, що відбувається це — за згоди депутатів обласної ради, які і голосують за цей непотріб не бачучи простих людей і дбаючи лише про власну вигоду.

Про що, до речі, також пише журналіст «Нового дня» Олег Батурін:

«….Де можна почитати обурені коментарі Сергія Яременка, Руслана Романенка, Андрія Мовчана (депутати Каховської міської ради — прим. ред.), Павла Філіпчука? Де і як покарали наших обласних депутатів Сергія Дроздіка, Галину Гондареву (разом з П. Філіпчуком депутати Херсонської обласної ради — прим. ред.) та інших, за те що вони розтринькують чужі кошти — кошти платників податків? Покидайте в коментарях, може я щось пропустив?».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *