Херсонские аграрии митингуют против налоговых нововведений

Aграрії перекрили трасу в Херсонській області, вимагаючи від Верховної Ради повернути відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку.

Вони стверджують, що скасування повернення ПДВ, прийняте раніше Верховною Радою, вигідне тільки олігархам і транснаціональним компаніям, зокрема українському «Кернел», бенефіціаром якого є народний депутат, член Податкового Комітету ВР Віталій Хомутиннік. Про це повідомляєУНН.

«У випадку, якщо відшкодування ПДВ при експорті олійних культур буде скасовано, збитки малих і середніх аграріїв можуть досягти більше 6 млрд грн», — повідомили у «Всеукраїнській аграрній раді».

Aграрії вимагають скасувати «правки Хомутинніка» і прийняти законопроект №7403-2, яким пропонується зберегти експортне відшкодування ПДВ для олійних культур. Якщо народні обранці не підтримають дану законодавчу ініціативу, загрожують продовжити акції протесту.

Cьогодні траси перекриті як мінімум в шести областях: Кіровоградській, Черкаській, Херсонській, Чернігівській, Вінницькій та Одеській, в проміжку з 10.30 до 11.30.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *