Херсонських медиків поздоровили зі святом

З нагоди Дня медичного працівника в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Куліша відбулися урочисті заходи. Для медпрацівників області відбувся святковий концерт у виконанні артистів театру, обласних художніх колективів, студентів Херсонського медичного коледжу.

Також, під час заходу прозвучали пісні, були виконанні хореографічні постановки та читалися вірші у виконанні самих медичних працівників області. Також, під час заходу у фойє театру проходила виставка творчих робіт працівників закладів охорони здоров’я Херсонської області.
Привітати медичних працівників завітали керівники області та міста. На заході були присутні голова облради Андрій Путілов, перший заступник голови ОДА Валентина Січова та секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

«Серед жителів області, напевно, немає людини, яка хоча б раз не відвідала медичний заклад. Медичні працівники зустрічають нас в момент народження, а потім супроводжують протягом усього життя», — зазначив у словах привітання голова облради Путілов. Він додав, що обласна рада працює над тим, щоб рівень медпослуг підвищувався, щоб медичні установи отримували сучасне обладнання. Також, Андрій Путілов розповів про проекти в медичні сфері, які вдалося реалізувати.

Зокрема, це створення єдиної диспетчерської для Центру екстреної медичної допомоги.

«Першими в Україні ми підключили всю область до диспетчерської і тепер реально можемо контролювати роботу швидкої в будь-якому населеному пункті області, — підкреслив Путілов. — Ми передбачили 8,7 мільйона гривень для обладнання в дитячу обласну лікарню. Зараз йдуть тендери на закупівлю двох реанімобілів, одного місця в реанімації новонароджених та лапароскопічної стійки».

Крім того, за словами голови облради, було виділено 8 мільйонів гривень для онкодиспансеру на перезарядку обладнання для опромінення онкохворих.
«Ми зберегли колектив і базу залізничної лікарні. Тут буде створено клініку відновного лікування для воїнів АТО. Вперше ми не закриваємо, не оптимізуємо, а створюємо!», — підкреслив Путілов.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *