Херсонських освітян відмітили на ІХ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій

Наприкінці вересня за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України проведено очний тур ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Для участі у Фестивалі надійшло 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі та Сполучених Штатів Америки за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти», «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах», «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами», «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Відповідно до рішення журі фестивалю, переможцями визначено 120 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності. Переможців нагороджено Дипломом за вагомий внесок у модернізацію навчально-виховного процесу в сучасному закладі освіти.

Свої напрацювання на конкурс подали і викладачі херсонських загальноосвітніх закладів. Роботи директора Херсонської гімназії №1 Наталії Устинової та заступника директора гімназії Олени Софієнко визнані найкращими та увійшли до збірки матеріалів Фестивалю педагогічних інновацій.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *