Херсонських сільгоспвиробників запрошують на Міжнародний агропромисловий форум

26-28 липня 2018 році на базі міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться Міжнародний форум АГРОПОРТ Південь 2018 (AGROPORT South Kherson 2018). АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі.

Із 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT відбудеться в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації.

Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» та Aviabrand LLC. АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів.

Серед ключових тем – інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі – річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології. У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *