Херсонський бізнесмен під видом мастила торгував спіртом

Так, Одеський апеляційний адміністративний суд відмовив в задоволенні позову херсонській фірмі, яка здійснювала оптову торгівлю спиртом без наявності ліцензії.

Підприємство займалося виробництвом на давальницьких умовах та реалізацією компоненту моторного палива альтернативного не вважаючи виготовлену продукцію спиртом етиловим, а саме — підакцизним товаром.

Юристи фіскального відомства відстояли у суді норми дiючого законодавства щодо приналежності виготовленої та реалізованої продукції до коду товару УКТ ЗЕД 2207 — як спирт етиловий, не денатурований, з концентрацiєю спирту 80 об.% або бiльше (пп.215.3.1 ст.215 Податкового кодексу України, зі змінами). Право на виробництво та продаж такої підакцизної продукції підлягає ліцензуванню.

Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду погодилась із доводами фіскалів щодо правомірності прийнятого ними податкового рішення про застосування фінансової санкції на загальну суму 146 млн. грн. за здійснення оптової торгівлі спиртом без наявності ліцензій.

 

Джерело: ДФСУ у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *