Херсонський водоканал звинуватив Мазур у бездіяльності

Головний інженер КП «Херсонський водоканал» Михайло Чемеріс, який водночас є депутатом Херсонськоі міськоі ради, звинуватив начальника Інспекціі з контролю за санітарним станом та благоустроєм Херсону Олену Мазур у бездіяльності.

Так, на своій сторінці у соціальній мережі Михайло Чемеріс розповів наступне-

«Водоканал звернувся за допомогою до інспекції з контролю за благоустрієм та санітарним станом м.Херсона.
Суть питання полягала в тому, що впритул до огородженої зони суворого санітарного режиму артезіанської свердловини (вул.40 років Жовтня, 114-б), від якої здійснюється водопостачання прилеглих будинків, невідомими особами утворено велике звалище сміття.
Відповідно до вимог ст.37 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» забезпечення дотримання режиму поясів особливого режиму санітарної зони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання покладається :
у межах першого поясу зон – на підприємства питного водопостачання;
у межах другого та третього поясів зон – на місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень, а також підприємства, установи, організації та громадян, які є власниками або користувачами земельних ділянок у межах цих зон.
Саме керуючись положеннями цього закону Водоканал і звернувся до інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона за допомогою у вирішенні питання прибирання смітника.
На місце прибули дві людини, один з яких не назвався і навіть не приймав участі у розмові з інженером Водоканалу, а другий, представився як фахівець сектору з благоустрою території Кузьменко Г.Г., спочатку заявив, що не буде нікого шукати для прибирання сміття. Потім зауважив, що колись бачив план, в якому ця територія належить Водоканалу, проігнорувавши технічний паспорт свердловини та зауваження фахівця Водоканалу про пояси санітарних зон згідно Закону.

Скласти спільний акт про факт засмічення прилеглої до зони суворої санітарної охорони свердловини він геть відмовився та запропонував просто прибратися самостійно.
Справа в тому, що Водоканал вже неодноразово вивозив сміття, але ця територія уже перетворилася у діюче звалище, до якого найближчі ЖЕКи та мешканці будинків регулярно вивозять листя, гілки, побутові відходи.
Виникає питання, чому замість того, щоб зобов’язати дійсного власника території припинити безлад, чиновники, які отримують зарплату з наших податків, відмовляються виконувати свої функції?»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *