Херсонську облраду послали…..в НКРЕКП

У Херсонській облдержадміністрації відбулось засідання тимчасової комісії з вивчення питання рівня тарифів та розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», МКП «Херсонтеплоенерго» та ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль». Про це передає видання «ПІК» з посиланням на прес-службу ОДА.

За результатами засідання було рекомендовано, щоб обласна рада звернулась безпосередньо до голови НКРЕКП відповідно до постанови від 30 червня 2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне врегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

«Так, як облдержадміністрація не має повноважень перевіряти відповідність тарифів розміру економічно обґрунтованих витрат вищезазначених підприємств, за висновком члени комісії рекомендували обласній раді звернутись безпосередньо до НКРЕКП», — зазначив заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *