Херсонську школу запросили на конференцію з енергозбереження

Протягом березня – квітня 2016 року ЗНЗ №57 брала участь у конкурсі на зменшення споживання електроенергії в рамках проектуUSAID, повідомляють в управлінні освіти міської ради.

У цій акції були задіяні всі учасники навчально – виховного процесу, створена творча група, яка розробила план заходів по зменшенню споживання електроенергії в школі. Згідно з ним, члени учнівського самоврядування розповсюджували інформаційні буклети, листівки з рекомендаціями по зменшенню споживання електроенергії. Інформація про хід акції постійно висвітлювалася на сайті школи, педагог-організатор разом із класними керівниками інформували учнів про способи енергозбереження, організували виставку агітаційних листівок, провели конкурс на кращий малюнок «Закликаю до енергозбереження».

Херсонську школу запросили на конференцію з енергозбереження

У школі було замінено 38% ламп на енергозберігаючі, здійснювався контроль за вчасним вимиканням електроприладів,проводився моніторингпоказників лічильників,були організованірейди-перевірки класів з метою перевірки економного споживання електроенергії (1-11 кл.), щотижнево проводилися адміністративні наради щодо підведення підсумків споживання енергоресурсів.

Таким чином, ЗНЗ №57 показала найкращий результат серед п’яти херсонських загальноосвітніх закладів та стала переможцем цього конкурсу і була запрошена 07 червня на підсумкову конференцію зі збереження електроенергії до Києва.

Херсонську школу запросили на конференцію з енергозбереження

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *