Херсонці частіше звертаються до керівників місцевих органів влади через систему iGov

На Херсонщині триває впровадження системи електронних адміністративних послуг iGov, покликаної наблизити їх до громадян та спростити бюрократичні процедури.

Громадяни все більше довіряють цьому Інтернет-сервісу, звертаючись через нього безпосередньо до керівників місцевих державних адміністрацій або міських голів.

Так, портал iGov дозволяє звернутися до голови Херсонської облдержадміністрації (//igov.org.ua/service/1403/general). Наразі подібна електронна послуга доступна лише у 7-ми областях України. Нею вже скористалися 10 херсонців, при цьому середній термін розгляду їх звернень і надання відповідей склав лише 8 днів.

Звернутися через iGov можна і до деяких міських голів – Голопристанського, Каховського та Херсонського (//igov.org.ua/service/659/general). Про зручність такого сервісу свідчить середня оцінка, виставлена користувачами, – 4,65 бала з 5-ти можливих.

Також завдяки порталу стало можливим направити звернення головам ряду районних державних адміністрацій – Білозерської, Генічеської, Голопристанської, Горностаївської, Каланчацької, Каховської, Нововоронцовської та Скадовської (//igov.org.ua/service/11/general)/

Зараз волонтери iGov активно працюють над розширенням географії електронних послуг, щоб жителі Херсонщини мали можливість у зручний спосіб, за допомогою Інтернету, звернутися до очільника кожного міста або району нашої області. Це сприятиме прозорості та публічності в діяльності можновладців, поліпшенню зворотного зв’язку, а головне – спростить життя громадян.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *