Херсонці – чемпіони Європи зі спортивного туризму

З року в рік іде підготовка юних туристів. З кожним днем, з кожним тренуванням, з кожним стартом на будь яких змаганнях юні туристи отримають знання, уміння, виховують наполегливість, рішучість, вдосконалюють силу, витривалість та накопичують досвід. Від старту до старту, від шкільних змагань до першості району, від обласних змагань до Чемпіонатів та Кубків України юні туристи стають справжніми спортсменами.

Цієї осені вихованцям комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради пощастило представляти та захищати честь України на першому Чемпіонаті Європи зі спортивного туризму (міжнародні змагання «Волинь-2016»). Під керівництвом Горшкової Дар’ї та Плохенко Андрія, дві юніорські команди по чотири чоловіки змагалися не тільки з суперниками, але й одна проти одної.

14610940_1123773267659604_7072287552780745200_nЗмагання проводились під Луцьком з 1 по 4 жовтня в лісовому масиві поблизу табору «Сонячний» (с. Гаразджа) та в самому таборі серед 20-ти дорослих та юніорських команд, які змагались на командній смузі перешкод та на двох особистих дистанціях. Справжні осінні погодні умови звичайно додали всім труднощів другого та особливо останнього дня змагань, проте не погіршили результатів у підсумку.

Перший день змагань – це коротка, динамічна дистанція. Силові перешкоди на вибухову силу та гнучкість, де наші херсонські юніори показали наступні результати:

Чекалдін Владислав – чемпіон Європи серед юнаків,

Лелікова Єлизавета – чемпіонка Європи серед дівчат,

Грязев Богдан – третє місце.

14520484_1123773700992894_8430431485945430311_nВ командному заліку за перший день обидві команди Херсонської області зайняли перше та друге місце відповідно.

В особистому загальному заліку по сумі двох особистих дистанцій: Мельніченко Андрій – третє місце серед юнаків, Лелікова Єлизавета – друге місце серед дівчат.

В командному заліку Чемпіонату Європи команда Херсонської області у складі Лелікової Єлизавети, Грязєва Богдана, Чекалдіна Владислава та Буцули Миколи посіла перше місце, залишивши позаду команди з Миколаєва та Білорусі.

В командному заліку міжнародних змагань «Волинь-2016» перша команда Херсонської області на другому місці, друга команда, у складі Алексєєнко Анни, Дідушка Леоніда, Пороскуна Андрія та Мельніченка Андрія – на третьому.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *