ХОДА ініціює збельшення мінімалки у будівництві

19 лютого відбулась онлайн відео-нарада з питання визначення кошторисної заробітної плати у будівництві замовникам будівництва під головуванням заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе.

Участі у нараді від ОДА взяв заступник очільника області Олександр Адамчик. Він доповів щодо розміру кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначені вартості будівництва об’єктів.

ХОДА ініціює збельшення мінімалки у будівництві

«У 2017 році було міською і обласною радою прийнято рішення щодо фіксації заробітної плати у розмірі 5200 грн, наразі цього дійсно не вистачає, тому за останніми розрахунками на наступну сесію обласної ради ми будемо виносити пропозицію щодо збільшення мінімальної заробітної плати у будівництві до 8200 грн», — доповів під час наради Олександр Адамчик.

Тож на наступній сесії обласної ради депутати мають погодити новий розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад області.

ХОДА ініціює збельшення мінімалки у будівництві

Розмір кошторисної заробітної плати має враховуватись на стадії складання інвесторської кошторисної документації при визначені вартості будівництва об’єктів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *