ХОДА підтримує підприємства організацій людей з інвалідністю

Сьогодні, 30 листопада, в обласній державній адміністрації провели засідання обласної комісії з розгляду документів, наданих підприємствами громадських організацій людей з інвалідністю для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомоги та дотацій.

Так, до обласної комісії із заявою звернулося одне херсонське підприємство по виробництву побутових товарів, на якому на сьогоднішні працює більше 50% людей із обмеженими можливостями, з проханням отримати пільговий дозвіл на період з 1 січня по 31 грудня 2017 року.

Як поінформував керівник підприємства, за 9 місяців поточного року підприємством отримано в два рази більше прибутку, ніж у 2015 році, який склав 329 тис. грн. Сума заробітної плати працівників збільшилася на 12,3 % і становить 1863 грн.

Також він зауважив, що керівництво підприємства зацікавлене у постійному оздоровленні власних працівників, тому вони регулярно відвідують бази відпочинку. Створено окремий комп’ютерний клас, де люди можуть отримати навички роботи на ПК, працює спортзал, не оминають і культурне життя колективу – створено власний ансамбль.

img_20161130_101013

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова зауважила, що збільшення прибутку підприємства в два рази говорить про те, що люди хочуть і вміють прозоро працювати, знаходять додаткові шляхи збільшення вироблення продукції і, головне, її реалізації.

Очільник підприємства також подякував керівництву облдержадміністрації за те сприяння у вирішенні нагальних питань, постійну підтримку ініціативи, зважаючи на особливі потреби працівників.

За результатами обговорення членами обласної комісії було одностайно підтримано питання щодо отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомога та дотацій даним підприємством, надалі, для прийняття остаточного рішення, облдержадміністрація направить документи для розгляду до Міністерства соціальної політики України.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *