Іранські бізнесмени відвідали Херсонщину

23 лютого, голова ОДА Андрій Гордєєв зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммадом Бехешті – Монфаредом та бізнес-делегацією провінції Альборз (Ісламська Республіка Іран).

Іранські бізнесмени відвідали Херсонщину

До складу делегації увійшли представники сільськогосподарських підприємств та тваринницьких господарств, які спеціалізуються на вирощуванні птиці та кормових культур.

Під час зустрічі делегати обговорили можливості інвестування у виробництво сільськогосподарської продукції на Херсонщині з метою налагодження її поставок до Ірану та країн ЄС, створення спільних підприємств у сфері виробництва продукції рослинництва, тваринництва та переробки сільгосппродукції.

Іранські бізнесмени відвідали Херсонщину

Президент Палати торгівлі, промисловості, шахт та сільського господарства провінції Альборз пан Рахім Бана Молаї розповів, що метою зустрічі є обговорення можливої співпраці у галузях екстериторіального землеробства та тваринництва (вівчарства), а також експорт зернових і олійних культур.

«Така співпраця можлива у форматі оренди землі. Ми хотіли би чітко розуміти законодавчі норми співпраці та укласти договір оренди терміном 5-10 років», — зазначив президент Палати.

Він зауважив, що ознайомлений із сільськогосподарськими можливостями багатьох країн, але ж в Україні найбільший потенціал їх розвитку.

Також представники делегації зазначили, що крім співпраці у сфері традиційного для Херсонщини землеробства, їх цікавить можливість вирощування екзотичних для нашого регіону оливок.

Вони зауважили, що готові імпортувати в Україну будівельні матеріали власного виробництва, які відповідають стандартам якості.

Очільник області Андрій Гордєєв подякував гостям за приділений до інвестиційних можливостей області інтерес та пообіцяв максимальну співпрацю і сприяння з боку обласної влади з реалізації висловлених ними пропозицій.

Після зустрічі були обговорені детальні умови співпраці під час ділового спілкування.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *