Як Херсон святкуватиме Новий рік та Різдво

Головну ялинку, Різдвяну Шопку та Резиденцію Святого Миколая у Херсоні відкриють у четвер, 20 грудня о 16:00 на площі біля ККЗ «Україна».

Цим у місті розпочнуть святкування Нового року та Різдва Христового.

На херсонців також чекають інші святкові заходи:

З 17 по 28 грудня у ККЗ «Ювілейний» — новорічна шоу-програма «Новорічні витівки Баби Яги» та дискотеки для шкіл міста.

19, 20, 21 та 27 грудня у Обласному краєзнавчому музеї — інтерактивні розважальні заходи «Зимові свята з різдвяним пирогом».

Із 19 грудня по 8 січня — новорічні вистави для дітей в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша та обласному академічному театрі ляльок.

Із 19 грудня в обласному художньому музеї — День відкритих дверей, міні-виставки на різдвяну тематику та музейні уроки «Від Святого Миколая до Санта Клауса: історії та традиції», «Різдвяна листівка».

19 грудня біля Свято-Троїцького храму відкриття новорічної ялинки Корабельного району.

19 грудня біля ТРЦ «Плаза» о 14:00 відкриття новорічної ялинки Суворовського району.

19 грудня о 10:00 у ТРЦ «Фабрика» — День опікуна Дніпровського району «Святий Миколай дарує радість».

Із 20 грудня по 14 січня у КП «Кінотеатр «Шумен» — святкові заходи для ветеранів війни та праці, дітей пільгових категорій та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

21 грудня о 16:00 в Обласному палаці молоді та студентів — святковий вогник для ветеранів Дніпровського району.

21 грудня у Школі мистецтв №1, бібліотеці-філії №4 — презентація новорічної виставки малюнків «Срібні етюди».

21 грудня о 16:00 у галереї «Синій кит» — відкриття новорічної виставки «Різдвяна казка» вихованців навчально-естетичного комплексу «Художня школа» − учасників Міжнародного конкурсу «Ілюстрація до народної казки».

24 грудня об 11:00 у Молодіжному християнському центрі «Велике доручення» — новорічне свято для дітей пільгових категорій.

25 грудня о 12:30 у католицькому Храмі Святого Серця Іісуса — святковий концерт з нагоди відзначення Католицького Різдва.

27 грудня у Джамп Парку ТРЦ «фабрика — святковий Новий рік для дітей пільгових категорій.

Новорічну ніч Херсон святкує цього року на площі біля ККЗ «Україна».

12 січня о 12:00 на площі біля ККЗ «Україна» свято за народними траиціями та ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Щедрий вечір, добрий вечір».

14 січня о 14:00 у Херсонському обласному академчному музично-драматичному театрі ім.Миколи Куліша — гала-концерт, нагородження переможців та учасників фестивалю «Острів Різдва».

19 січня з 11:00 до 14:00 відбудеться хресна хода від храму Св. Олександри до Набережної по просп.Ушакова (біля пам’ятника Першим корабелам) до Свята Богоявлення.

Share Button